wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

Fundament Nieruchomości Sp z o.o.

Al. Bohaterów Warszawy 1/1
70-366 Szczecin

Zapraszamy:

poniedziałek - piątek 9-17
sobota 9-14

Adres e-mail: biuro@fundament.szczecin.pl
tel. 91 812-16-78
tel. kom. 698 683 405

Współpracujemy:
Oferty.net - nr 1 w nieruchomościach

Kupujemy Nieruchomości

O nas

A | A | A

Fundament nieruchomości to firma z 15-letnim doświadczeniem  w obrocie nieruchomościami. Nasza wiedza, profesjonalizm, rzetelność  oraz indywidualne podejście do Klienta sprawiają, że NAM MOŻESZ ZAUFAĆ. Jesteśmy przekonani, że aktualna oferta naszej firmy spotka się z Państwa zainteresowaniem.


Oferujemy:
- SPRZEDAŻ, KUPNO, WYNAJEM
- FACHOWĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU


Naszą działalność wykonujemy w oparciu o licencję zawodową nr 3840, pośrednika w obrocie nieruchomościami, nadaną przez Ministra Budownictwa. Działanie naszego biura objęte jest obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej w TUR "Warta" S.A. Służymy Państwu pośrednictwem przy zakupie, sprzedaży, dzierżawie oraz najmie nieruchomości, gruntów, lokali mieszkalnych i użytkowych.

Zapewnimy pełną obsługę prawno-organizacyjną transakcji, jak również doradztwo w procesie sprzedaży, najmu lub dzierżawy. Współpracujemy z kancelariami prawnymi oraz notariuszami - pomożemy Państwu w wyjaśnieniu wszelkich trudności administracyjno-prawnych.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdziecie Państwo dla siebie tę wymarzoną.


Zespół FUNDAMENT


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony
Na wynajem atrakcyjny obiekt z przeznaczeniem na magazyn lub powierzchnię sprzedażową, z biurem oraz zapleczem socjalno - sanitarnym - Szczecin ul Heyki.